Заказать звонок

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА СТАЄ могутнім протяганням ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ

Занепокоєння з приводу батареї йде на спад, і багато споживачів розуміють, що тільки "Сертифіковані Qi" продукти бездротової зарядки пропонують кращу якість, безпеку і надійність.

Ось деякі з ключових висновків:


Впровадження бездротової зарядки стрімко зростає


Завдяки тому, що бездротова зарядка Qi від WPC тепер підтримується більшістю провідних сучасних виробників смартфонів і вже доступна в тисячах продуктів, споживачі, схоже, прагнуть зробити бездротове харчування більшою частиною свого повсякденного життя.


Згідно з результатами опитування, частка споживачів, що використовують бездротову зарядку, зросла з 10 відсотків в грудні 2016 року порівняно з аналогічним опитуванням WPC до 40 відсотків респондентів у квітні 2018 року.


Відповідно, використання бездротових зарядних аксесуарів будинку і в автомобілях різко зросла в минулому році. Більш того, більшість бездротових зарядних аксесуарів, куплених в минулому році, були куплені як автономні аксесуари після покупки смартфона-30 відсотків споживачів заявили, що отримали свій бездротової зарядний аксесуар в подарунок.


В ході опитування споживачів запитали, чи варто їм шукати "Qi Certified" в продукті бездротової зарядки, і відповідь була ствердною. У міру того як популярність Qi зростає, деякі виробники стали випускати невідповідні Qi продукти з фальшивими етикетками, такими як "Qi-enabled" або "Qi compatible".


Проте, після того, як споживачі були піддані тому, що Qi сертифікована і належна маркування означає, 75 відсотків сказали, що вони розуміють, що сертифікація дуже або дуже важлива для забезпечення безпечної та правильної роботи бездротового продукту.


Тривога за батарею все ще існує, але в меншому ступені

Страх перед розрядженою батареєю, довгий час був проблемою, унікальною для сучасного життя, мабуть, йде на спад, оскільки бездротова зарядка створює нові можливості для харчування і поповнення запасів батарей.


Опитування показало, що 92 відсотки респондентів щодня користуються своїми смартфонами, і хоча 70 відсотків або більше всіх споживачів у всьому світі все ще відчувають деяку ступінь занепокоєння через батареї, це число скорочується. Нарешті, в той час як будинок залишається найкращим місцем для бездротової зарядки (з подальшим в автомобілі, на роботі і під час подорожі), також є цікаві місця.


Очевидно, що ці результати малюють багатообіцяючу картину для майже 600 компаній-членів WPC і інших компаній, що стоять за бездротовим стандартом Qi, провідної світової технологією бездротової зарядки.

Вернуться к списку публикаций

КОММЕНТАРИИ 0
ДРУГИЕ СТАТЬИ
Здесь еще никто не оставлял комментарии. Вы можете быть первым!
Перед публикацией комментарии проходят модерацию.

Нажимая на кнопку «Отправить» вы принимаете условия Публичной оферты.

Заказ в один клик